Gusto “ondernemen met goesting”

“ Je droomt van je eigen zaak, maar je weet niet hoe eraan te beginnen” Het project Gusto kan jou hierbij helpen. Met Gusto wordt jouw ondernemingsdroom werkelijkheid.

Mentor consult is sinds november 2007 partner in Gusto. Gusto is de starterswerking van Kanaal 127. Het project begeleidt kandidaat ondernemers uit Zuid-West-Vlaanderen en richt zich vooral naar allochtonen.

De begeleiding bestaat uit volgende stappen:

  • de starter wordt toegeleid via diverse organisaties (VDAB, straathoekwerk, buurtwerk, werkpunt, kruispuntbanken, werkwinkels,…), via collega- ondernemers, vrienden of familie.
  • Samen met de coach onderzoekt de kandidaat ondernemer de opstartformaliteiten. Daarna maakt de ondernemer een omgevingsanalyse, een commercieel en organisatorisch plan in samenspraak met de coach. Met deze info wordt het financieel plan gemaakt. Op basis hiervan wordt beslist al dan niet op te starten.

De starterscoaches van Kanaal 127 staan vooral in voor economisch en juridische ondersteuning (bv. financiering, sectorspecifieke reglementering, uitschrijven businessplan, risicoafweging,… ).

Mentor consult wordt vooral ingeschakeld voor de persoonlijke ontwikkeling van de ondernemer (bv. sociale vaardigheden, vergadertechnieken, netwerkskills,…).

Neem snel contact op met:
Tine Blondeel van Mentor consult (056/237288) of
Bart Lemey en Steven Vanraes van Kanaal 127 (056237020)

Website: Thierry Debusschere © 2009 - 2010 Mentor vzw, alle rechten gereserveerd.